Anloana világa
Üdv itt! Gyere és ismerkedj meg az itt élőkkel! De vigyázz! Akadnak köztük barátságtalan jószágok is...
Anloana világa
Üdv itt! Gyere és ismerkedj meg az itt élőkkel! De vigyázz! Akadnak köztük barátságtalan jószágok is...
Anloana világa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anloana világa

A fantasy rp otthona.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Krui előtörténete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
bianconeroo

bianconeroo


Hozzászólások száma : 2
Age : 24
Tartózkodási hely : arrochar vára
Foglalkozás : bérgyilkos, fejvadász

Karakter kép
Foglalkozás:

Krui előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Krui előtörténete   Krui előtörténete Icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 9:11 pm

Név: Krui
Kor: tini ( 14 körül emberi évben)
Nem: Nőstény
Faj: Vérfarkas
Foglalkozás: Fejvadász, Bérgyilkos

Kinézete: Magas, kecses testtartás ,izmos végtagok. Hatalmas,hegyezett fülek, hosszú,keskeny orr, barna a alapon zsemleszínű hassal kék mintával a testén,kiskésével a derekán.


Jellem: makacs és néha utálatosan egoista, de könnyen meglehet szeretni,imád harcolni de a legjobban nyerni, hamar szerez új barátokat, inkább társaslény ,minthogy egyedül bóklásszon. Imád enni ,főleg szarvasféléket.

Előtörténet: Egyik nap a falkájával elvándoroltak más területekre,mert a zergék rohamosan pusztultak egy járványtól, így muszáj volt odébbállniuk. Több hétig vándoroltak, rengeteg erdőn keresztül. Mikor már majdnem egy hónapja, hogy vándoroltak gyönyörű tisztásra értek.Azonban itt élt egy másik farkas falka.Sehogy nem tudtak megegyezni semmiben,ezért kitört a háború. A kölyköket egy kisebb barlangba rejtették el.Sok hónap telt el mire az ellenség rájött ,hogy kölykök is vannak. Egyik éjszaka felkeresték a barlangot melyben a kis teremtések voltak. Maguk mellé vették őket, véres harcra és gyűlöletre tanították a kicsiket ,de elsősorban a saját falkájuk elleni utálatra.Mikor már egészen megnőttek a fiatalok, gyilkoló gép lett belőlük..köztük Kruiból is és bátyjából Agyarból is.Agyart kivégezték... Ez Krui lelkében akkora sebet ejtett ,hogy megszökött. Hosszú ideig keresgélte a megfelelő helyet,ahol új életet kezdhet. Egyik nap sétálgatni kezdett egy közeli erdőben,ahol egy furcsa ijesztően mély hang így szólt :
- Mit keresel itt idegen?-hallatszott messziről a rejtélyes hang.
-É..én csak élelmet keresek-mondta remegő hangon Krui.
Előjött az árnyékból egy ici-pici hibrid szarvakkal és egy kis sárkány farokkal.
- És én ettől ijedtem meg?!-gondolta Krui.
-Nos, idegen munkát ajánlok neked, élelem lenne a fizetséged...
-Először is, a nevem Krui! Másodszor mi lenne a feladatom?
-Fejvadász leszel,ha elfogadod-mondta a hibrid
-Igen, igen elfogadom! Olyan régen nem engedhettem ki a dühöm senkin.
-Remek.Az első dolgod az lesz ,hogy tökéletes harctudásod legyen!-felelt a törpe ellentmondást nemtűrő hangon.
-És a te első feladatod pedig az lesz ,hogy jobban megismersz!Mégyhogy tökéletes?Heh... Én nem tökéletes hanem legendásan jó harcos vagyok! -jött az egoista válasz.
-Értem...Szóval a tanításod elkerülésével egy problémával kevesebb lett. Az első ember akit meg kell ölnöd az a bátyám lesz!
Innentől Krui élelemmel gazdagon éli tovább az életét a kicsi lénnyel...


A hozzászólást bianconeroo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 22, 2012 7:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 131
Age : 42
Tartózkodási hely : Uralkodó-hegyek
Foglalkozás : Kém, orgyilkos

Karakter kép
Foglalkozás:

Krui előtörténete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Krui előtörténete   Krui előtörténete Icon_minitimeVas. Okt. 21, 2012 9:41 pm

Az előtörténeted alapjában véve nem rossz, de sem törpék nem élnek Anloanán, se pedig két lábon járó farkasok...Kérlek a választható fajok között mazsolázz!

bagoly, kutyaféle, macskaféle, medve, szarvas, griff, sárkány, hibrid, szellem
Vissza az elejére Go down
http://egyafalka.iwarokai.gportal.hu
 
Krui előtörténete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bg előtörténete
» Harkotsu előtörténete
» Gordon előtörténete
» Frisco előtörténete
» Ryuk előtörténete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anloana világa :: Előtörténetek-
Ugrás: