Anloana világa
Üdv itt! Gyere és ismerkedj meg az itt élőkkel! De vigyázz! Akadnak köztük barátságtalan jószágok is...
Anloana világa
Üdv itt! Gyere és ismerkedj meg az itt élőkkel! De vigyázz! Akadnak köztük barátságtalan jószágok is...
Anloana világa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anloana világa

A fantasy rp otthona.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fuszt-erdő

Go down 
SzerzőÜzenet
Mufort
NJK
Mufort


Hozzászólások száma : 65
Age : 103
Tartózkodási hely : Mindenhol ott vagyok.

Karakter kép
Foglalkozás:

Fuszt-erdő Empty
TémanyitásTárgy: Fuszt-erdő   Fuszt-erdő Icon_minitimeHétf. Jan. 09, 2012 10:11 am

Fuszt-erdő QE9HXktvAwMAUApNGQVR

Fuszt-erdő

Kalandos és egyben magával ragadó táj. Az erdő tele van állattal, viszont egy valami van, ami a vándor bosszúságát okozhatja: az pedig nem más, mint az őslakosok. Gyűlölik az idegeneket, és ha tudják, hogy többen vannak az áthaladóknál meg is támadják őket. Ezért errefelé csak nagy karavánokban érdemes járkálni. Az őslakosok különös világképe agresszivitásuk oka. Mivel ezt még nem osztották meg a nagyérdeművel ezért még rejtély marad kultúrájuk.
Elég sűrű erdőnek mondható, kevés az ösvény, és mivel nem járnak benne (leszámítva persze az őslakosokat) ezért megannyi meglepetést is okozhat. Mivel jómagam párszor körberepültem már, tudom, hogy sok romot rejt az ősi erdő, különös köveket, amelyek csak arra várnák, hogy megfejtsék őket.
Vissza az elejére Go down
 
Fuszt-erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fhin-erdő
» Testvér-erdő
» Esős-erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anloana világa :: Anloana :: Bőség-sarok :: Fuszt-erdő-
Ugrás: